Kniha návštěv

Datum: 08.02.2015

Vložil: A.Johnová

Titulek: dotaz

Dobrý den
zahr.železnice je moc krásná,je zde možnost vidět ji na vlastní oči?Zda je přístupná veřejnosti a kde se nacházíte?Děkuji za odpověd.A.Johnová

Datum: 26.12.2016

Vložil: Miloslav Kučírek

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den milá paní, omlouvám se Vám, že jsem neodpověděl na Váš dotaz na mailu, v loni jsem byl vážně nemocen a jsem po těžké operaci srdce, proto jsem neodpověděl. Nyní jsem v dobré kondici,a napravuji to co jsem za tu dobu zameškal. Naše Krušnohorská zahradní železnice se nachází v Chomutově, Nyní jsme ji na zimu odstavili, provádíme další dostavby a rozšiřování. Zprovozníme ji opět na jaře, počítám tak v dubnu 2017. Pokud budete mít ještě zájem o prohlídku a jízdy, tak se mi ozvěte na telefon 601552192 a domluvíme termín a konkrétní adresu, kde nás najdete.
S přáním všeho nejlepšího do Nového roku 2017
Miloslav Kučírek
Krušnohorská zahradní železnice

Datum: 07.10.2014

Vložil: Hunčovský

Titulek: novinky

Dobrý den pane Kučírek.vidím že máte nějaké novinky na kolejišti i novou švýcarskou jednotku.Vypadá moc dobře.Kolejiště se pomalu rozrůstá asi bychom se mohli opět domluvit na nějaké návštěvě.Kluci by určitě nebyli proti.Přeji vám ať se daří.S pozdravem Hunčovský jaroslav

Datum: 25.08.2014

Vložil: Pavel Tmej

Titulek: Dráha

Dobrý den pane Kučírku
To nádraží vypadá hezky. Jakou životnost má takový materiál kolejí a jiných komponentů na přímém Slunci? Není z toho v létě čokoláda?

www.historicke-vlaky-dvd.webnode.cz

Datum: 06.03.2014

Vložil: Luboš

Titulek: Adresa

Dobrý den,nikde nemohu najít kde to je....

Datum: 18.06.2014

Vložil: Miroslav

Titulek: Re: Adresa

Napište na stránky prosím podrobnosti k návštěvě nebo, že to není veřejně přístupné!

Datum: 17.11.2013

Vložil: Miroslava Razímová

Titulek: Stránky

Milý pane Miloslave,
především Vám chci pochválit Váš krásný projekt na kterém je určitě spousta práce a stráveného času. Máte to opravdu moc pěkné. :-)
Navštívila jsem tyto stránky zpočátku proto, že jsem hledala nějaké materiály k spirálovému viaduktu v Brusiu, který bych chtěla postavit v rámci virtuální železnice Trainz.
Zajímal by mne poloměr té spirály, aby byl model pokud možno dostatečně věrný. Takže, kdybyste mě mohl pomoci a napsat mi, kolik metrů to dělá. Předem Vám mnohokrát děkuji. Můj mail je: p.razim@seznam.cz
Přeji Vám mnoho úspěchů v práci a také krásný zbytek neděle. Mirka.

Datum: 20.11.2013

Vložil: Miloslav Kučírek

Titulek: Re: Stránky

Dobrý večer paní Mirko !
Velmi mne potěšilo, že na mé stránky se dívají i ženy modelářky, a nebo ženy po boku svých manželů modelářů, které jim dodávají impuls. Z počátku výstavby kolejiště mi radil pan Šiler používat co největší poloměry ( nejméně R3 nebo lépe R5 od LGB, aby to bylo modelové, protože na malých poloměrech se vlaková souprava jakoby láme skoro do pravého úhlu, ato je nepřirozené. Ale postupem času jsem dospěl k tomu, že nepoužívám typizované oblouky, ale ohýbám si je sám z flexibilních pražců a mozazných prutů délky od 2 do 3 m. poloměr používám od 2m výše. Při jízdě vagonů okolo dl. 45 cm můžete použít oblouky R2 a R3, ale u vagonů dl. větší jak 50cm je dobré jít na poloměr od R5 výše. Ale to vše záleží na prostoru a velikosti kolejiště.
Jinak jsem Vám k dispozici na mailu miloslav.kucirek@seznam.cz
Přeji Vám radost z modelování a zvu Vás na prohlídku našeho kolejiště s předáním našich zkušeností s modelováním nšeho kolejiště.
Přeji hezké dny na modelovém kolejišti.
Miloslav Kučírek

Datum: 23.11.2013

Vložil: Miroslava Razímová

Titulek: Re: Re: Stránky

Milý Miloslave,
děkuji Vám mnohokrát za vyčerpávající odpověď a jsem ráda, že mezi sebou rádi uvítáte i osoby opačného pohlaví. Až budeme mít s manželem cestu na KV, určitě se k Vám zajedeme podívat. Ale počítám, že až tak od dubna příštího roku. Teď už je na cestování přece jen chladno. To víte, jsme starší ročníky a těm toto stávající počasí moc nevyhovuje.
Přeji Vám moc hezký den a i celý víkend a už se na Vaše kolejiště, ale pochopitelně, že i na Vás velice těšíme.
P.S. Ale asi jste mě špatně pochopil a nebo jsem to dostatečně nevysvětlila, my máme maximálně tak rozměr H0 a konkrétně moje otázka se týkala virtuální železnice. A poloměru u skutečného Brusia, ale nevadí, vše už jsem si zjistila a v mailu Vám pošlu obrázek, co mi z toho vzešlo. Zatím jsem s pozdravem a těším se na odpověď. Mirka.

Datum: 09.09.2013

Vložil: Pavel Sova

Titulek: LGB

Ahoj, zdravím, bezva detaily, ale pořád čekám na "kameru". Co Čápové, nemáš od nich DVD? Koukni na můj YouTube jak bylo u mně. https://www.youtube.com/watch?v=5QaApVyLmnU

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek