Červenec 2013

Milí čtenáři,

vzhledem ke stanovení termínu oficielního zahájení provozu na  našem  kolejišti po 3 a půl leté výstavbě,  a s tím spojené šturmování s dokončovacími pracemi na kolejišti, jsme vynechali z časových důvodů stránky za červen 2013. Budeme se proto snažit Vám tento nedostatek vynahradit na stránce za červcenec 2013.

 

Obsah:

  • Dokončení  zídek na sjezdu od nádraží Domoušov k depu Domoušov
  • Dokončení okolí trati u vstupu do jídelny
  • Dokončení skal  u výjezdu z nádraží Domoušov směr Cedrov
  • Pokračování výstavby a umístění objektů Cedrov  
  • Dokončení stavby Pivovaru
  • Provoz na kolejišti - prověření funkčnosti ovládání, a bezporuchovosti provozu kolejiště před zahájení 1. setkání fandů ,  příznivců a hostů Krušnohorské zahradní železnice
  • https://www.flickr.com/photos/98787701@N06/sets/72157634699726415/

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokončení zídek na sjezdu od nádraží Domoušov k depu Domoušov

 

 

Na sjezdu z nadraží Domoušov směrem do depa Domoušov byly dokončeny opěrné zídky, a trať byla zaštěrkována.

 

 

Dokončení okolí trati u vstupu do jídelny

 

Také jsme definitivně vyřešili přejezd vlaků přes vstup do jídelny, a dořešili okolí vstupu dvěma květináči, vymezené lámaným zdivem z pískovcových kvádrů. Povrch betonu okolo koleje je natřen barvou na betonové podlahy.  

 

 

 

Dokončení skal  u výjezdu z nádraží Domoušov směr Cedrov

 

Na konci  nádraží Domoušov směrem na Cedrov byla dokončena skála a sadová výsadba.

 

 

Pokračování výstavby a umístění objektů Cedrov  

Také se nám podařilo vyřešit rozmístění budov nádraží Cedrov a osadit nástupiště, které bylo výrobeno jako polotovar. Dokončení komunikací je naplánováno na září 2013.

 

 

Dokončení pivovaru

 

Celou dobu jsme mluvili o malé fabrice, nakonec jsme se rozhodli pro Pivovar. Ještě  musíme pivovaru dát nějaký název.  Na  fotu je zobrazena montáž vnitřních rozvodů elektro. Provádí ji pan Chudoba ASY model.

 

 

Zkušební provoz před  slavnostímm zahájením  1. setkání fandů a příznivců zahradní železnice

Na zahájení  provozu naší železnice jsme se pečlivě připravovali, vždyť jsme zahájení  několikrát odložili. Ale tentokráte se velmi přiblížilo finále. Podívejte se spolu s námi na průběh zkušebního provozu. Klikněte na odkaz na flickr pod tímto textem . Až se Vám otevře stránka  flickru "  Miloslav Kučírek ",  klikněte na první fotografii. Tato fotografie se Vám otevře v černém okně. Vpravo dole na obrazovce vedle fotografie jsou 3 tečky. Kllikněte na ně a objeví se rámeček s několika možnostmi. Odklikněte  třetí od spodu  " Zobrazit slideshow "  a po chvíli se načtou všechny fotografie do  promítání. Automaticky se začnou fotografie po 3 vteřinách prolínat.

https://www.flickr.com/photos/98787701@N06/sets/72157634699726415/