Leden 2013

Výstavba kolejiště - nádraží  "Domoušov"

Uplynulo pár dní od Nového roku, a my jsme opět na startu dalšího budování kolejiště. Ve výrobní dílně v Jaroměři pod pečlivýmíma rukama pana Chudoby se  rýsuje administrativní budova "Ředitelství Krušnohorské zahradní železnice"  ve stejné architektuře jako je nádražní budova, sklad a vodárna. Tentokrát to nebude úplně celá budova, ale pouze reliéf. Přesto, že to bude pouze reliéf,  místnosti budou mít hloubku cca 10 cm, a budou obsahovat vnitřní vybavení a osvětlení. Výroba se chýlí ke konci, a předpokládáme,  že již v lednu se objeví na kolejišti. Na třech obrázcích Vám přibližuji rozestavěnou budovu.

 

 

Současně s výrobou administrativní budovy probíhá výroba skály, která zakryje otevřený bok zvýšeného nádraží nad chodníkem.Skála bude vystupovat od trafostanice do prostoru zhlaví na výjezdu směr Cedrov.a bude pokračovat až k ocelovému příhradovému mostu  nad anglickým dvorcem. Dokončení skály očekáváme v březnu 2013. Tím dostane nádraží ucelený vzhled, a po té se  ihned  objeví na našich stránkách.

 

Víkend 11.1. -  12.1 2013

 

Slíbil jsem, , že jakmile bude budova  " Ředitelství Krušnohorské dráhy" vyrobena,  ihned informaci dodám na stránky. Tak také činím.

 

 

 

 

Zpět na  rok 2013

Zpět na Prosinec 2012

Přejít na Únor 2013